Miley Cyrus Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Miley Cyrus Fan'a Hoşgeldiniz!    Kardeş Sitemiz Demi Lovato Fan'a Gitmek için Tıkla!

Miley'nin 2010 Kararı

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
-*De[Mi]Ley*-
Yeni Üye
Yeni Üye
-*De[Mi]Ley*-

Hayvan:

Miley'nin 2010 Kararı Vide
MesajKonu: Miley'nin 2010 Kararı Miley'nin 2010 Kararı EmptySalı Şub. 02, 2010 6:50 pm

Yeni yıl, yeni kararlar ve başlangıçlar demek. Dünyaca ünlü isimler de 2010 için hedef belirledi.

DÜNYACA ünlü yıldızlar 2010 yılı için aldıkları kararları Amerikan US Weekly Dergisi’ne açıkladı. İşte ünlülerin yeni yıl kararları:

JUSTIN TIMBERLAKE (şarkıcı): “2010 için beklentilerimi düşük tutacağım. Böylece iyi bir şey olduğu zaman çok daha büyük bir mutluluk yaşayacağım.”

ADAM LAMBERT (şarkıcı): “Anı yaşayacağım ve her zaman pozitif olacağım.’’

ASHLEE SIMPSON (şarkıcı): “Bütün konsantrasyonumu oğluma vereceğim. Oğlum için her geçen gün daha iyi bir anne olmaya çalışacağım.’’

KIM KARDASHIAN (televizyon yıldızı): “Ailemle ve arkadaşlarımla daha çok vakit geçireceğim. Vücuduma daha iyi bakacağım, çok spor yapıp, yediklerime dikkat edeceğim. Çok fazla çikolata yiyorum. Çikolatayı
azaltmak istiyorum.’’

MILEY CYRUS (aktris ve şarkıcı): “2010 yılında yapacaklarım hakkında plan yapmayı ve konuşmayı bırakacağım. Artık direkt harekete geçeceğim.’’

TARA REID (oyuncu): “Yeni yılda aldığım kararları uygulamaya geçiremiyorum. Artık karar almamaya karar verdim.’’

R&B YILDIZI USHER (şarkıcı): “Geçmişi geride bırakıp, geleceğe pozitif bakacağım.”

MARIAH CAREY (şarkıcı): “Eşim Nick Cannon’dan bir bebek sahibi olmak istiyorum.”

JACKIE JACKSON (şarkıcı): “Sağlıklı olmak, sağlıklı beslenmek ve müzik yapmak istiyorum.”

SUSAN SARANDON: (oyuncu): “Özgürlüğün tadını çıkaracağım.” (Sarandon 23 yıllık hayat arkadaşı TimRobbins’ten yeni ayrıldı.)

-*De[Mi]Ley*- : adlı üyenin imzası:
DemiLse*
Admin
Admin
DemiLse*

Hayvan:

MesajKonu: Geri: Miley'nin 2010 Kararı Miley'nin 2010 Kararı EmptySalı Şub. 02, 2010 7:06 pm

Sağol canım.
DemiLse* : adlı üyenin imzası:
ScReaM
Siteye Çook Alışmış Üye
Siteye Çook Alışmış Üye
ScReaM

Hayvan:

MesajKonu: Geri: Miley'nin 2010 Kararı Miley'nin 2010 Kararı EmptyÇarş. Şub. 03, 2010 6:39 pm

Sağol canım
ScReaM : adlı üyenin imzası:
Jиr.Dєmi
Aktif Üye
Aktif Üye
Jиr.Dєmi

Hayvan:

MesajKonu: Geri: Miley'nin 2010 Kararı Miley'nin 2010 Kararı EmptyCuma Şub. 05, 2010 1:27 am

sağol canım
Jиr.Dєmi : adlı üyenin imzası:
miss.Lovato
Siteye Çook Alışmış Üye
Siteye Çook Alışmış Üye
miss.Lovato

Hayvan:

MesajKonu: Geri: Miley'nin 2010 Kararı Miley'nin 2010 Kararı EmptyPaz Şub. 07, 2010 3:51 pm

teşekkürLer
miss.Lovato : adlı üyenin imzası:

Miley'nin 2010 Kararı

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası